Ostuinfo

Meie e-poest www.merino.ee on võimalik osta lambanahku ja lambavillast tooteid kahel erineval viisil:

1) TELLIMISVORMI KASUTAMATA:

Kirjutage e-mailile  info@merino.ee  oma ostusoov või helistage telefonil  (+372) 504 4974

Soovi korral saate tulla meie nahalattu Suur-Sõjamäe 30 (Orto laod) Tallinnas. Külastamisel palume kindlasti ette helistada 504 4974

 

2) KASUTADES " E-POE" TELLIMISVORMI:

Toodete tellimine ja arvete tasumine e-poes.

Valige välja tooted ja lisage need "Ostukorvi". Kui kõik soovitud tooted on ostukorvis, vajutage "Vormista tellimus". Kassas saate tellimuse vormistada "Kasutajana" või "Esitada tellimuse külalisena". Enne tellimisankeedi täitmist lugege Ostuinfost "Kauba eest tasumise" ja "Kohaletoimetamise"valikute kohta. Kui tellimisankeet täidetud vajutage "Kinnita tellimus".

Kauba eest tasumine:

Pangaülekandega: Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teie e-mailile automaatselt ettemaksu arve (maksetähtajaga 3 päeva).                                                                                        

Tarneaeg:

Kaup toimetatakse tellijale 3 tööpäeva jooksul peale tasumist, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Kauba puudumisel anname sellest tellijale koheselt teada ja korrigeerime tellimuse.

Kohaletoimetamine:

Kauba hinnale lisandub paki saatmise tasu. Kui Teie kauba tellimuse maksumus ületab 60 EUR, siis toimetame teile kauba koju transporditasuta

1.Kuller:

Kuller toob Teile paki ostu vormistamisel märgitud aadressile. Kulleriga saatmise postikulu 5,9 EUR.

2. Itella/Omniva pakiautomaadid:

Paki jõudmisel sihtkoha pakiautomaati, saadetakse Teie mobiiltelefonile SMSiga pakiautomaadi uksekood, mille sisestamisel avaneb Teie pakiga kapiuks. Lambanahkade saatmise postikulu 3,9 EUR. Susside saatmise postikulu 2,9 EUR.

3.Tule ise kaubale järgi:

Aadress Suur-Sõjamäe 30 Tallinn, vajalik oma tulekust ette teatada kas telefonil (+372) 504 4974 või kirjutades e-mailile:  info@merino.ee

Lisainfo

Kui Teil on lisaküsimusi toodete või tarnetingimuste osas, võtke meiega ühendust e-maili teel: info@merino.ee, helistage meile telefonil (+372) 504 4974 või jätke teade kasutades "Kontakt" vormi.

×
×
×
×
×
×
×