Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks lisa soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi või krediitkaardi vahendusel. Makseid vahendab Montonio Finance.

Tellimus võetakse töösse pärast tellimuse eest tasumisele kuuluva summa laekumist meie arvelduskontole.

Tellimuse kinnitus väljastatakse süsteemi poolt automaatselt peale makse sooritamist. Kui kinnitust ei saabu 24 tunni jooksul tellimuse vormistamisest, palun võta meiega ühendust kirjutades e-mailile  merino.ee@gmail.com  või telefonil (+372) 504 4974

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimaluse ning tagastatakse kliendi poolt tasutud summa (sh kauba kättetoimetamise kulud, kui need olid kliendi poolt tasutud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

 

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud ostukorvis valitava saatmisviisi juures.

Tellimused väljastatakse üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul. Saadetise kohaletoimetamine kliendile sõltub kliendi poolt valitud transpordiettevõtte transpordi ajast.

Pakiautomaati Eesti piires (Itella/Omniva/DPD) tellides lisandub tellimuse maksumusele kohaletoimetamise tasu 3,9 €.

Kui Teie kauba tellimuse maksumus ületab 95 €, toimetame teile kauba pakiautomaati transporditasuta.

Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS-i teel, mis sisaldab ukse avamiseks unikaalset uksekoodi. Juhised koodi kasutamiseks leiab pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt.

Kullerteenusega Eesti piires kauba kohaletoimetamiseks tellimuses märgitud aadressile, lisandub tellimuse maksumusele kohaletoimetamise tasu 6,9 €.

Tule tellitud kaubale järele aadressile Suur-Sõjamäe 30a, Tallinn. Kohaletoimetamise tasu kaubale ei lisandu, kuid vajalik oma tulekust ette teatada kirjutades e-mailile  merino.ee@gmail.com  või telefonil (+372) 504 4974

 

Pakiautomaati Soome (Itella) tellides lisandub tellimuse maksumusele kohaletoimetamise tasu 13,9 €.

Kui Teie kauba tellimuse maksumus ületab 160 €, toimetame teile kauba sihtkohta transporditasuta.

 

Kauba tagastamine

Vastavalt seadusele võib klient kauba tagastada 14 päeva jooksul, kui kaup mingil põhjusel ei sobi.

Tähtaeg algab päevast, millal kaup jõudis kliendini. Saatke avaldus e-postile  merino.ee@gmail.com

Tagastamise teate jõudmisest meieni tagastame, kauba eest tasutud summa avalduses toodud pangakontole 21 päeva jooksul peale meiepoolset kauba kontrollimist.

Klient on kohustatud tagastamisel kuuluva kauba tagastama 7 päeva jooksul peale “Kauba tagastus” avalduse ärasaatmist.

Kaup tuleb tagastada originaalpakendis, aadressile Suur-Sõjamäe 30a, Tallinn või pakiautomaati. Tagastamisele ei kuulu kauba saatekulu ja kauba tagastamise kulu.

 

Lisainfo

Kui Teil on lisaküsimusi toodete või tarnetingimuse osas, võtke meiega ühendust e-maili teel   merino.ee@gmail.com, helistage telefonil (+372) 504 4974 või jätke teade kasutades “Kontakt” vormi.

 

Privaatsus

Kliendi andmeid kasutame ainult tellimuste täitmiseks.