Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks lisa soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi või krediitkaardi vahendusel. Makseid vahendab Montonio Finance.

Tellimus võetakse töösse pärast tellimuse eest tasumisele kuuluva summa laekumist meie arvelduskontole.

Tellimuse kinnitus väljastatakse süsteemi poolt automaatselt peale makse sooritamist.  Kui kinnitust ei saabu 24 tunni jooksul tellimuse vormistamisest, palun võta meiega ühendust kirjutades e-mailile  merino.ee@gmail.com  või telefonil (+372) 504 4974

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse kliendi poolt tasutud summa (sh kauba kättetoimetamise kulud, kui need olid kliendi poolt tasutud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud ostukorvis valitava saatmisviisi juures.

Tellimused väljastatakse üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul. Saadetise kohaletoimetamine kliendile sõltub kliendi poolt valitud transpordiettevõtte transpordi ajast.

Pakiautomaati Eesti piires (Itella/Omniva/DPD) tellides lisandub tellimuse maksumusele kohaletoimetamise tasu 3,9 €.

Kui Teie kauba tellimuse maksumus ületab 95 €, toimetame teile kauba pakiautomaati transporditasuta.

Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS-i teel, mis sisaldab ukse avamiseks unikaalset uksekoodi. Juhised koodi kasutamiseks leiab pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt.

Kullerteenusega Eesti piires kauba kohaletoimetamiseks tellimuses märgitud aadressile, lisandub tellimuse maksumusele kohaletoimetamise tasu 6,9 €.

Tule tellitud kaubale järele aadressile Suur-Sõjamäe 30a, Tallinn. Kohaletoimetamise tasu kaubale ei lisandu, kuid vajalik oma tulekust ette teatada kirjutades e-mailile   merino.ee@gmail.com  või telefonil (+372) 504 4974

 

Pakiautomaati Soome (Itella) tellides lisandub tellimuse maksumusele kohaletoimetamise tasu 13,9 €.

Kui Teie kauba tellimuse maksumus ületab 160 €, toimetame teile kauba sihtkohta transporditasuta.

 

Lisainfo

Kui Teil on lisaküsimusi toodete või tarnetingimuse osas, võtke meiega ühendust e-maili teel  merino.ee@gmail.com, helistage telefonil (+372) 504 4974 või jätke teade kasutades “Kontakt” vormi.